Domény

Domény

Dobrá doména je komunikační kanál podniku na internetu. Napsáno i řečeno o tom bylo mnohými mnoho. My Vám pomůžeme Vaši doménu najít nebo vytvořit, zajistit, bránit i rozvíjet, budete-li chtít.

Domény a označení na prodej

V současné době jsou k prodeji níže uvedená doménová jména; nyní slouží jako tzv. alias či redirect a vedou na tuto stránku. To je jeden ze způsobů, jak mohou sloužit i Vám – dobrá doména poslouží Vašim potřebám,  jak jen si budete přát.

Snadná zapamatovatelnost a jednoduchost domén jsou Vašimi pomocníky při všech  formách prezentace Vašeho podnikání, značky, obchodu nebo provozovny. READY-MADE  pro okamžité další využití, např. i jako nové jméno Vaší obchodní společnosti.

Komentář kurzívou naznačuje možné způsoby nejlepšího využití v komunikaci se zákazníky a klienty, tedy k čemu se, podle našich zkušeností, nejlépe hodí. 

Damiana.cz
tzv. kouzelná bylina, afrodisiakum, vhodné např. pro obchod s bylinami, kořeními, čaji, diskretními a individuálními službami a podobně

———

Konsultace.cz
vhodné pro poradce všeho druhu, psychologa, právníka, ekonoma či jejich společnosti

———

Oceneni.info
vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti

———

Ocenuji.cz
vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti včetně funkční webové vizitky a grafického zpracování domény, viz adresu www.ocenuji.cz . Nejvyšší nabídce.

———-

Znalectvi.cz + kolekce souvisejících domén + ochranná známka  vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti |VÍCE ZDE Znalectvi_for_sale_CZ_11032014

 ———–

 Hausfrau.cz + Haus-frau.cz + Haus-frau.eu
vhodné např. pro úklidovou službu, služby pro domácnost a dům, individuální služby či obchodní portál se zbožím převážně pro ženy, např. v domácnosti apod.  Pouze kompletně.

hausfrau_ETIKETA_rgb_PRODEJ_14W

———

Selfsame.eu / selfsejm /
v překladu do češtiny „to samé“. Vhodné pro každého, kdo nabízí něco „stejného, ale jiného“,  třeba levnějšího nebo kvalitnějšího. Slovní hříčka ve Vaší reklamě a komunikaci.

———

Fullmarks.eu
„Plné značky“ pro Evropu. Pro značkový obchod, reklamní agenturu, grafické studio etc.

———

Lacrum.cz + Lacrum.eu
Pouze společně.  Nejvyšší nabídce.