Domény

Domény

Dobrá doména je komunikační kanál podniku na internetu. Napsáno i řečeno o tom bylo mnohými mnoho. My Vám pomůžeme Vaši doménu najít nebo vytvořit, zajistit, bránit i rozvíjet, budete-li chtít.

Domény a označení na prodej

V současné době jsou k prodeji níže uvedená doménová jména; nyní slouží jako tzv. alias či redirect a vedou na tuto stránku. To je jeden ze způsobů, jak mohou sloužit i Vám – dobrá doména poslouží Vašim potřebám,  jak jen si budete přát.

Snadná zapamatovatelnost a jednoduchost domén jsou Vašimi pomocníky při všech  formách prezentace Vašeho podnikání, značky, obchodu nebo provozovny. READY-MADE  pro okamžité další využití, např. i jako nové jméno Vaší obchodní společnosti.

Komentář kurzívou naznačuje možné způsoby nejlepšího využití v komunikaci se zákazníky a klienty, tedy k čemu se, podle našich zkušeností, nejlépe hodí. 

Damiana.cz
tzv. kouzelná bylina, afrodisiakum, vhodné např. pro obchod s bylinami, kořeními, čaji, diskretními a individuálními službami a podobně

———

Konsultace.cz
vhodné pro poradce všeho druhu, psychologa, právníka, ekonoma či jejich společnosti</i

www.ocenuji.cz

———-

Znalectvi.cz + kolekce souvisejících domén + ochranná známka  vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti
 ———–

 Hausfrau.cz + Haus-frau.cz + Haus-frau.eu
vhodné např. pro úklidovou službu, služby pro domácnost a dům, individuální služby či obchodní portál se zbožím převážně pro ženy, např. v domácnosti apod.  Pouze kompletně.

hausfrau_ETIKETA_rgb_PRODEJ_14W———

Fullmarks.eu
„Plné značky“ pro Evropu. Pro značkový obchod, reklamní agenturu, grafické studio etc.

———

Lacrum.cz + Lacrum.eu
Pouze společně.  Nejvyšší nabídce.