Domény

Domény

Dobrá doména je komunikační kanál podniku na internetu. Napsáno i řečeno o tom bylo mnohými mnoho. My Vám pomůžeme Vaši doménu najít nebo vytvořit, zajistit, bránit i rozvíjet, budete-li chtít.

Domény a označení na prodej

V současné době jsou k prodeji níže uvedená doménová jména; nyní slouží jako tzv. alias či redirect a vedou na tuto stránku. To je jeden ze způsobů, jak mohou sloužit i Vám – dobrá doména poslouží Vašim potřebám,  jak jen si budete přát.

Snadná zapamatovatelnost a jednoduchost domén jsou Vašimi pomocníky při všech  formách prezentace Vašeho podnikání, značky, obchodu nebo provozovny. READY-MADE  pro okamžité další využití, např. i jako nové jméno Vaší obchodní společnosti.

Tyto domény nejsou nabízeny dražebním ani jiným systémem na jiných adresách, koupit je můžete výhradně zde. Komentář kurzívou naznačuje možné způsoby nejlepšího využití v komunikaci se zákazníky a klienty, tedy k čemu se, podle našich zkušeností, nejlépe hodí. 

Damiana.cz
tzv. kouzelná bylina, afrodisiakum, vhodné např. pro obchod s bylinami, kořeními, čaji, diskretními a individuálními službami a podobně

cena 27.500,- Kč / EUR 1.000

———

Konsultace.cz
vhodné pro poradce všeho druhu, psychologa, právníka, ekonoma či jejich společnosti

cena 35.500,- Kč /  EUR 1.290

———

Oceneni.info
vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti

cena 19.500,- Kč / EUR 710

———

Ocenuji.cz
vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti včetně funkční webové vizitky a grafického zpracování domény, viz adresu www.ocenuji.cz Nejvyšší nabídce.

———-

Znalectvi.cz + kolekce souvisejících domén + ochranná známka  - vhodné pro znalce či odhadce majetku všeho druhu či jejich společnosti |VÍCE ZDE Znalectvi_for_sale_CZ_11032014

 ———–

 

Hausfrau.cz + Haus-frau.cz + Haus-frau.eu
vhodné např. pro úklidovou službu, služby pro domácnost a dům, individuální služby či obchodní portál se zbožím převážně pro ženy, např. v domácnosti apod.  Pouze kompletně.

cena 30.550,- Kč / EUR 1.111

hausfrau_ETIKETA_rgb_PRODEJ_14W

———

Selfsame.eu / selfsejm /
v překladu do češtiny „to samé“. Vhodné pro každého, kdo nabízí něco „stejného, ale jiného“,  třeba levnějšího nebo kvalitnějšího. Slovní hříčka ve Vaší reklamě a komunikaci.

cena 19.500,- Kč / EUR 710

———

Fullmarks.eu
„Plné značky“ pro Evropu. Pro značkový obchod, reklamní agenturu, grafické studio etc.

cena 19.500,- Kč / EUR 710

———

Lacrum.cz + Lacrum.eu
Pouze společně.  Nejvyšší nabídce.

 Ceny včetně DPH/ Prices incl.VAT